top of page

Kdo za tím stojí?

Jmenuji se Michal Černý a jsem spoluzakladatelem

a majitelem společnosti Demiway s.r.o. Za svůj život jsem si vyzkoušel mnoho povolání a živností

v nejrůznějších odvětvích. Od financí, přes správu nemovitostí, logistiku až po marketing. Nakonec jsem se rozhodl zúročit své zkušenosti, a tak vznikla společnost Demiway s.r.o.

Jak to všechno začalo?

Možná to někteří z vás znají. Práce v korporátu, dlouhé hodiny strávené nezáživnou činností, která možná přináší nějaký užitek, ale rozhodně ne mně. Zdá se vám to povědomé? Takhle jsem na tom byl před několika lety také. Pak jsem si řekl: „A dost!“

...začínáme od nuly

Odešel jsem tedy z práce a začal vymýšlet co a jak. Nejprve jsem začal hledat spojence. Kolegyni z mé poslední práce se nápad zamlouval, slovo dalo slovo a budování firmy mohlo začít.

 

Brainstormingy, průzkumy trhu, finanční plány, nápad za nápadem a nakonec i nezbytná cesta skrze byrokratické soukolí. Po nějaké době jsme spustili náš první projekt.

 

Ale jak se to říká o prvním lívanci, podobně dopadl i náš první projekt. Spousta peněz a času v nenávratnu. Naštěstí  jsme se však nenechali odradit a tak vznikla NoVinárna! 

A nyní...

NoVinárna se z malé pojízdné vinárničky rozrostla na pojízdné občerstvení, ve kterém kromě vína a drobných pochutin, připravujeme i zdravá a lehká jídla a výborné polévky.

 

Začali jsme poskytovat cateringové služby na míru

a v roce 2020 jsme rozjeli foodtruck Mexikárna, zaměřený na mexickou a tex-mex kuchyni.

 

Máme za sebou dvě úspěšné sezóny na běžeckých závodech Běhej lesy, kde navíc spolupracujeme na projektu VLS a Lesy ČR - "Z lesa na stůl". 

Kromě gastronomie jsme začali poskytovat služby autodopravy a postupně začínáme pronikat do oblasti

e-commerce. Začali jsme provozem dropshippingových

e-shopů a nyní pracujeme na vytvoření malé kreativní agentury zaměřené na tvorbu obsahu.

 

Kontakt
bottom of page